Sevgilinizle Asla Eski Defterleri Açmayın

Sevgilinizle Asla Eski Defterleri Açmayın

Sevgilinizle Asla Eski Defterleri Açmayın

Eski sevgili defterlerini açmak yeni başlayan ilişkilerin ya da uzun süreli ilişkilerin en çok yaptığı hatalar arasında yer alır. Kimi zaman bilinçli olarak kimi zaman da farkında bile olmadan sevgililer birbirlerine eski sevgililerinden yahut bitmiş gitmiş eski ilişki deneyimlerinden bahsederler. Karşı taraf ise bazen bu durumda oldukça kızar bazen de umursamaz tavırlar segilemeye çalışır. Ancak ne kadar umursamamış gibi gözükmeye çalışsa da eski defterleri açtığınız sevgiliniz bu durumu genelde kafasına takar. Bu durum da sevgilinizin kafasını olduk olmadık anlarda kurcalar ve ilişki içindeki huzuru kaybetmenize yol açar.

Sevgilinizle Asla Eski Defterleri Açmayın
Sevgilinizle Asla Eski Defterleri Açmayın

Eski Sevgili Defterlerini Açmak Devam Eden İlişkiyi Kötü Etkiler

Sevgilinizle asla eski defterleri açmayın diye boşuna demiyoruz. Çünkü eski sevgili ve beraberliklerden konuşmak devam eden ilişkinizi kötü etkiler ve hatta ilişkinizde kavgalar ve tartışmalar yaşanmasına sebep olur. Bu da devam eden ilişkiniz için tehlike çanları çalıyor demektir. Yani yok yere ilişkinizin bitmesine neden olma riski ile karşı karşıya kalırsınız.

Geçmişi Bırakın, Yaşadığınız An Ve İlişkinize Odaklanın

Bir ilişkinin her anının güllük gülistanlık yani sorunsuz sürmesi mümkün değildir. Güzel ve keyifli zamanlar geçirdiğiniz kadar tartışmalı ya da üzücü zamanlar da ilişkiniz içinde elbet olacaktır. Dolayısıyla ilişkinizi eğrisi ve doğrusu ile kabul edip yaşadığınız ilişkinizle ilgilenin. Eski sevgili konuları konuşmak yanlışına düşmeyin ve geçmiş gitmiş günler yüzünden mevcut ilişkinize zarar vermeyin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe