Popo Kaldırma Hareketleri Neler?

Popo Kaldırma Hareketleri Neler?

Popo Kaldırma Hareketleri Neler?

Giydiğiniz kıyafetlerinizin üzerinizde daha güzel durmasını istiyorsanız yapacağınız şeyler son derece basittir. Bunun için en iyi çözüm yollarından birisi olarak da popo kaldırma yoluna başvurmak olacaktır. Hem bacak kısmınızı hem de popo bölgenizi çalıştıracak olan hareketlerle artık daha fit ve dikkat çekici bir görünüm içerisine yönelmeye de girmeye başlayacaksınız.  Poponuzun daha güzel görünmesi adına evde pratik şekilde deneyebileceğiniz hareketlere başvurabilirsiniz. Özellikle yazın gelmesiyle birlikte deniz de  fiziğinizi göstermeye başlayacaksınız.  Fiziğinizin daha güzel görünmesini sağlamak adına ise işe ilk olarak pop kaldırmakla başlamanız gerekmektedir.

Yana Tekme Atma

Yapacağınız en basit hareketlerden birisi de yana tekme atmadır. Bu harekette daha çok iç bacak, dış bacak ve kalça kullanılıyor. Bacaklar omuz genişliğinde mutlaka açılması gerekiyor. Bacağınızın biri omuz bölümünde yer alırken diğer bacağınız ise yere parallel olacak şekilde gererek yana doğru açılması gerekmektedir. Kalça  hizasında  bacağınızı bulundurun. 3 defa olmak kaydıyl bacağınızı bir aşağı bir yukarıya doğru hareket ettirin.

Tek Ayak Üstünde Durma

Eller mutlaka başlangıç pozisypnunda olması gerekiyor. Bacak  havaya kaldırılıp sonrasında tekrardan aşağıya indirilmelidir. By hareketi tam tamına 15 defa yapmanız gerekiyor. Bu sayede daha dik bir popoya sahip olmuş olursunuz. Popo Kaldırma Hareketleri düzenli aralıklar eşliğinde yapılması gerekmektedir. Eğer ki sık sık evde ya da farklı ortamlarda bu hareketleri uygularsanız istediğiniz popoya en kısa süre zarfı içerisinde sahip olursunuz. Bu sayede bacak kaslarınızın en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olurken diğer yandan da daha dik bir popoya sahip olabilmeniz de kolay hale dönüşmeye başlayacaktır. Böylelikle dik bir popoya sahip olarak da kendinize daha fazla özgüven duymaya başlayacaklasınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe