Kış Aylarında Saç Kırılmasını Engelleyen Aleo Vera Maskesi

Kış Aylarında Saç Kırılmasını Engelleyen Aleo Vera Maskesi

Kış Aylarında Saç Kırılmasını Engelleyen Aleo Vera Maskesi

Özellikle Kış aylarında saç kırılmaları daha fazla yaşanıyor. Soğuk havalar ve aşırı rüzgarın etkisi ile kış aylarında saçlarınızın kırılmasını engelleyen aleo vera maskesi ile saçlarınıza nem desteği verebilirsiniz.

Kış aylarında saçlarınıza gerektiği kadar nem desteği sağladığınızdan emin misiniz? Aynı Cildiniz gibi saçlarınızda kuru havanın etkisinde kalarak çok daha fazla kırılabilir. Üzülmeyin tabi ki bununda bir çözümü var. Saçlarınızda gerektiği kadar nem desteğini sağlamak için evinizde doğal yöntemleri kullanabilirsiniz.

Aleo vera jeli içerisindeki yüksek su ve E vitamini içeriği ile düzenli ve sürekli kullanımda saç uçlarınıza bakım yapar. Saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlar ve kırık oluşumunu engeller.

aleo_vera_sac_maskesi.jpg


Saç Kırılmasını Engelleyen Aleo Vera Maskesi

2 çorba kaşığı aleo vera jeli

1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı

1 kapsül E vitamini

Yapılışı;

Aleo vera jeli ve hindistan cevizi yağını bir kap içerisinde iyice karıştırın. Hazır olan macuna bir kapsül E vitaminini ilave edin.

Uygulanışı;

Saç uçlarınıza yaptığınız bu karışımı uygulayın. Yaklaşık 30 dakika kadar beklettikten sonra saçınızı şampuan ile yıkayabilirsiniz.

Hazırladığınız Bu maskeyi saçınızdaki kuruluğa paralel olarak haftada bir ya da iki kez uygulayabilirsiniz.

Bu tür Doğal maskelerden en iyi etkiyi alabilmek için içerisinde kimyasal içermeyen ürünleri tercih edin ve düzenli bir şekilde uygulamaya özen gösterin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe