Kış Aylarında Renk Kullanımı Nasıl Olmalı

Kış Aylarında Renk Kullanımı Nasıl Olmalı

Kış Aylarında Renk Kullanımı Nasıl Olmalı

Kış aylarında kıyafet seçimi bazıları için zor olabilir. Bunun nedeni kıyafetlerle ilgili düşüncelerin net olmaması ve kişisel tarzınızı tam oturtmamış olmanız olabilir.  Her ne kadar moda akımları olsa da herkesin kendine özgü tarzı olmalı ve renk, kıyafet seçimlerinde genel moda akımlarının da etkisini dikkate alarak seçimler yapabilir. Yani tek taraflı bir bakış açısı yerine birkaç farklı durumu değerlendirerek daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Kış Aylarında Renk Kullanımı Nasıl Olmalı

Canlı Renklerden Kaçınmayın

Birçok kişi kış dönemlerinde canlı renklerden kaçınma yönünde bir eğilime girer. Ancak aksine kapalı havaların daha yoğun olduğu bu mevsimde canlı tonlarla kendinize bir kat daha enerji katabilirsiniz.  Kış aylarında kombin önerileri konusunda daha geniş bir yelpazede ürün seçimine yönelmeniz önerilir.  Örneğin bu sezonun en öne çıkan renklerinden kırmızı ve turuncu pardösülerde, kazak ya da elbiselerde kullanılabilir.

Renkli Elbiselerde Aksesuar Kullanımı

Renkli elbiselerden hoşlanan kadınlar için aksesuar kullanımı konusunda sade çeşitlerin öne çıkması gerekiyor. Bunun nedeni elbisenin modelini geride bırakmamak ve gözün yorulmasını engellemek. Aynı anda hem aksesuarlar hem de elbiseler renkli ve gösterişli olunca ortaya çıkan sonuç memnuniyet verici olmayabiliyor. Sadece takılarda değil ayakkabı ve çantalarda da durum böyle.

Erkek Modasında Kış Ayları Nasıl?

Erkek modasında kış dönemi özellikle Jean etkisinin yeniden alevlendiği bir süreç.  Sokak giyiminde spor tarzı benimseyen erkeklerdenseniz siz de Jean, bot ve kazak üçlüsünü deneyebilirsiniz. Elbette üzerine bunlara uyum sağlayacak ceket detayını unutmamak gerekiyor. Spor giyimle klasik tarz ceketlerden kaçınmak gerektiğini yeniden belirtmekte fayda var.   Bunun dışında 2018 kış sezonu erkek giyim için klasik tercih eden erkeklerde renk geçişlerine önem vermek gerekiyor. Koyu renklerde gömlek ve takım elbise dengesini ayarlamak gerekmekte.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe