Evlilikte Cinsel İlişki Nasıl Olmalıdır?

Evlilikte Cinsel İlişki Nasıl Olmalıdır?

Evlilikte Cinsel İlişki Nasıl Olmalıdır?

Cinsel ilişki oldukça önemli bir konudur. Öyle ki, çağımızda artık cinsel sorunlar nedeniyle boşanan çok sayıda kişiler bile olabiliyor. Evlilikte cinsel ilişkiyi en yüksek düzeyde tutmak, partnerinizle keyifli bir birliktelik içerisinde olmak son derece önemli bir konu olacaktır. Özellikle evliliklerde tutkuyu bir ömür canlı tutabilmek bile artık sizin elinizde olan bir durum olacaktır. Bu sayede çiftler arasında ki huzursuzluk, soğukluk gibi durumlarla da doğal olarak karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Hafta da 2-3 Defa Yapılmalı

İdeal bir cinsel birliktelikten söz edilmek gerekiyorsa da hafta da 2-3 defa yapılması da yeterli olmaya başlayacaktır. Bu durumu ne azaltmak ne de daha fazla arttırmak yoluna gitmeniz gerekiyor. Burada önemli olan husus her ne kadar evli olsanız bile bunu düzene yayarak cinsel ilişkiye girmek daha verimli olacaktır. Özellikle uzun süredir eşiyle birlikte seks yapmak çok fazla kişi var. Doğum öncesi ve doğum sonrası dönemler her ne kadar doğal karşılansada, tüm bu belirttiğimiz durumların haricinde cinsel birlikteliğin yaşanmaması ister istemez evliliğin kötüye doğru gitmesine de neden olmaya başlayacaktır. Yorgunluk, stres, sanal dünyaya dalmak gibi bazı sebepleden dolayı doğal olarak cinsel ilişkiler askıya alınabiliyor. Bu durumda ilişkilerin sıkıntıya girmesine neden oluyor.

Seksin illa ki uzun olmasına gerek yoktur. Kısa süreli seks bile yapsanız evlilikte ideal bir cinsel birliktelik yaşama şansına sahip olursunuz. Eğer ki cinsel ilişkiye karşı soğukluk söz konusu ise o zaman yapılması gereken adımlardan birisi de ön sevişmeyi gerçekleştirmeden hemen cinsel birlikteliği yaşamak olacaktır. Böylelikle ideal olan bir cinsel birlikteliğe sahip olacak ve seks hayatınızın daha etkin bir şekilde devam etmesini de sağlamış olacaksınız. Evliliklerinizi risk altına sürüklememiş olursunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe