Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı özellikler

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı özellikler

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı özellikler

Bu durum erkekten erkeğe farklılık gösterse de, her şeyde olduğu gibi bu konuda da bir genelleme yapılması mümkündür. Zaten bu genelleme kadınların görselliği üzerinden değil, hal ve hareketleri ile farklı faktörler üzerinden yapılmaktadır. Aşağıda erkeklerin kadınlarda hoşlandığı özellikler sıralamasını inceleyerek, bir erkeğin sizden ne kadar hoşlanabileceğini az çok tahmin edebilirsiniz.

Tabii ki bu sadece bir genelleme olup, farklı kriterlerinde bu duruma etki edeceğini unutmamak lazım.

 

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı özellikler

Alışverişe gitmeye zorlamayan kadınlar: Erkeklerin önemli bölümü, kendisini birlikte alışverişe gitmeye zorlamayan kadınlardan hoşlanmaktadır. Tabii ki, birlikte alışveriş yapmaktan zevk alan erkeklerde yok değil. Ancak genel olarak erkekler, her alışverişe davet edilmekten pek haz etmezler.

Güldürebilen kadınlar: Kadının erkeği güldürebilecek kadar mizahi bir yapıya sahip olması, erkeklerin kadınlarda hoşlandığı özellikler arasında yer almaktadır. Ancak bunu sakarlıklar ile değil, birkaç cümlelik kısa anlatımlar ile yapmanız gerekir.

Güzel kokulu kadınlar: Yapılan araştırmalara göre erkekler, kadınların kokusunu kolay kolay unutamazlar. Bu nedenle koku seçimi, ince eleyip sık dokunacak kadar önemlidir. Sürekli koku değiştirmek ise, bu konuda faydadan çok zarar vermektedir. İyi bir seçim yapın ve o koku ile devam edin!

Bakımlı ve temiz kadınlar: Temizlik, erkek ve kadın için olmazsa olmazlar arasında yer alan en önemli özelliktir. Düşünsenize! Çok yakışıklı bir erkek karşınızda, ama çok pis kokuyor! Elbette bunu kimse istemez. İlk izlenim her zaman önemlidir. Temizliğin yanı sıra kadının bakımlı olması, erkeklerin kadınlarda hoşlandığı özellikler arasında oldukça önemlidir.

Hafif kaslı sporcu kadınlar: Erkeklerin balık etli kadınlardan hoşlandığının aksine, yaptığımız araştırmalar erkeklerin hafif kaslı spor yapan kadınlardan daha çok hoşlandığını gösteriyor.

Güzel gülen kadınlar: Güzel gülen kadınlar, erkeklerin en büyük favorileri arasında yer alıyor. Güzel bir gülümsemeye hangi erkek bağlanmaz ki?

Güzel gözlü ve güzel bakan kadınlar: Gözler kalbin aynasıdır! Erkeklerin çoğu, güzel gözlü ve güzel bakan kadınlara bayılıyor. Güzel gözlü olmak konusunda yapabileceğiniz pek bir şey olmasa da, güzel bakan bir kadın olmak için, alıştırmalara başlayabilirsiniz!

Güzel dişli kadınlar: Güzel ve bakımlı dişlere sahip olmak, erkeklerin kadınlarda hoşlandığı özellikler arasında oldukça önemli bir konumda yer alıyor. Neredeyse erkeklerin tamamı, güzel dişli kadınlar vazgeçilmezimdir diyor!

Abartısız kadınlar: Gerek makyajı olsun, gerek kıyafeti ya da saçları, abartısız olan kadınlar erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor. Yani makyaj küpü kadınlardan, erkekler pek haz etmiyor. Aynı zamanda şık olacağım diye abartı kıyafetler giyen kadınlar, erkeklerin çoğunun ilgi alanı dışında yer alıyor.

Kendisinden yardım isteyen kadınlar: Belki ilginç gelecek maddelerden birisi ama, bu başlığın tamamen gerçek olduğunu söyleyelim. Evet! Erkekler kendisinden küçük yardımlar talep eden kadınlardan hoşlanıyor. Bu yardım talebi, tabii ki maddi bir yardım değil!

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe