Erkekleri etkilemenin yolları

Erkekleri etkilemenin yolları

Erkekleri etkilemenin yolları

Başlık her ne kadar genel bir hitap olsa da, her kadın sevip hoşlandığı erkeği etkileyerek kendisinin olmasını ister. Ancak birçok kadın bunun için ne yapması gerektiğini, nereden başlayacağını bilemez. Aslında bilse de, tam olarak yarar sağlayacak taktiklerden biraz uzak davranacağı için, muhtemelen amacına tam olarak ulaşamayacaktır. İşte bu yazımızda, erkekleri etkilemenin yolları başlıklı kılavuz niteliğinde bir içerik hazırladık.

Erkekleri etkilemenin yolları başlıklı bu yazımızı sonuna kadar okuyarak, artık sizde tüm özelliklerinizi etkili bir şekilde kullanıp, onu kendinize daha fazla çekebilirsiniz. İşte o altın kurallar!

 

Erkekleri etkilemenin yolları

Onu tanıyın: Onu hala tanımıyorsanız, bunu direkt kendisine sorarak yapmanız yanlış bir uygulama olacaktır. Bu nedenle onu tanımak için, onun çevresindeki insanları kendinize dost edinin. Böylelikle onun hakkındaki en objektif bilgileri, çevresinden edindiğiniz izlenimler ile elde edebilirsiniz. Kimse ben kötüyüm demeyeceğine göre, onu kendinden tanımak yerine yakınlarından belli etmeden tanımak, işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Dikkatleri üzerinize çekin: Aynı ortamlara katılacaksanız, tüm zarafetinizle dikkatleri üzerinize çekmeyi bilin. Bunu abartılı giyim kuşam ya da makyaj ile değil, doğru giyim tarzı, saç stili, makyaj ve zekanızı göstererek yapabilirsiniz.

İltifat edin: Her zaman iltifat beklemeyin, bazen de iltifat eden olun. Ancak buradaki iltifatlar canım cicim tarzı iltifatlar değil, yaptığı işe övünç katan iltifatlar olmalıdır. Çünkü henüz tam tanışmadınız bile!

Yeteneklerini sergile: Bu madde, erkekleri etkilemenin yolları arasındaki en önemli maddelerden birisidir. Ona yeteneklerinizi göstermeyi, çok iyi bilmeli ve ihmal etmemelisiniz. Ancak bunu yaparken tamamen erkeksi tavırlar yerine, orta halde bir konsept uygulayarak yapmalısınız. Yetenekleri gösterme konusunda tek anladığınız, güzel yemekler ya da el işleri olmasın. Bu konuda biraz farklı olun!

Güncel konuları konuşun: Güncel konuları konuşan kadınlar, erkekleri etkilemenin yolları için önemli bir aşamayı aşmış demektir. Çünkü her erkek, güncel konulara hakim kadınlardan hoşlanmaktadır. Ancak bu konularda olan bilgi ve ilginizi, tamamen erkeklerin sergileyeceği tavırlarla sergilemeyin. Bunu kadınsı tavırlarla ele almak, sizi daha fazla sevimli bir hale getirecektir.

Her şeye evet veya hayır demeyin: Onunla tanıştıktan sonra, her dediğine evet ya da hayır demek, iki şekilde de ters tepki verecektir. Bu nedenle ne tamamen yüz çevirin, ne de tamamen teslim olun. Orta yolu bulmak, en akılcı olanıdır.

Durmadan aramayın: Bir erkeğin arkadaşlıkta ya da ilişkide en fazla nefret ettiği şeylerden biriside, sürekli aranarak hal hatır sorulmasıdır. Aslında bunu yapmanız için fazla bir sebepte yok. Bu yüzden onu durmadan aramak yerine, birkaç günde bir arayarak canınızın sıkıldığını ve bir kahve içip içemeyeceğinizi sorarak yapın. Eğer ki flört aşamasına çoktan geldinizse, günde en fazla bir defa arayın.

O sizi aramadığında ise, asla neden hiç arayıp sormuyorsun gibi soru cümleleri kurmayın. Unutmayın! Her şey olacağına varır!

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Merhaba hazal, makalemizde sadece bir kısım yollardan bahsedilmiştir. Teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe