Burun estetiği ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı

Burun yapısından memnun olmayanlar bu durumla yaşamak zorunda kalmadan da sonuç alabilirler. Burun estetiği ameliyatı ile bu duruma kolayca çözüm bulunarak bu şekilde daha hoş ve dikkat çekici görünümler elde edilebilir. Yöresel nedenlerden dolayı daha büyük burun yapısına sahip olan kişiler bu durumda kalmak istemediklerinde yaptıracakları operasyon ile istendikleri gibi bir burun yapısına sahip olabilirler. Estetik operasyon konusunda uzman olan estetik cerrahi tarafından hastane koşullarında yapılır. Bu sayede olabilecek riskler en aza düşürülerek bu şekilde daha başarılı sonuçlar alınabilir. Operasyon açık veya kapalı şekilde yapılabilir ve bu durumda profesyonel olan cerrahlar ile çalışmak gerekebilir. 1-2 saat süren operasyon sırasında hastaya verilen genel anestezi sayesinde ağrı hissetmemesi sağlanır.

Burun estetiği ile küçültme kaldırma, kemer düzeltme gibi işlemler estetik açıdan yapılacağı gibi bazı durumlarda hastaya rahatsızlık veren durumlar olması halinde de yapılabilir. Bu sayede rahatsızlık veren durum düzeltilirken aynı şekilde burun yapısı da değiştirilebilir. Operasyon sonrasında gerekli olan kontroller yapılarak bu şekilde hasta taburcu edilir. Kanama ve enfeksiyon riski her operasyon da olduğu gibi bu operasyonda da bulunduğundan bu şekilde olası durumlarda doktora danışılması gerekir. Hasta operasyon sonrasında normal yaşantısına rahatlıkla dönebilir. Gözaltında şişlik ve morluk olabilir ve bunlar bir hafta içinde normale döner. Bu durumda korkulacak bir sorun olmadığından hastanın bu duruma fazla önem vermemesi doğru olacaktır. Kanama olması durumunda hemen doktora danışılması gerekir. Burun estetiğinin ameliyat süreci çok daha artık yeni teknolojinin gelmesi ile birlikte daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde yapılmasından dolayı çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun için burun estetiği artık çok daha fazla tercih edilmektedir.

Burun estetiği yaptırmak isteyen herkes bu operasyon ile istediği burun yapısına sahip olmak için basit bir operasyon geçirerek kolayca sonuç alabilirler. Başarılı operasyon sonucunda hasta iyileşme sürecini evinde geçirerek bu şekilde istediği gibi sonuç alabilirler. Operasyon öncesinde detaylı olarak inceleme yapmak için gerekli olan bütün kontroller yapılarak bu şekilde hastanın operasyon için engeli olup olmadığına bakılır. Bu sayede hasta operasyona uygunsa vakit kaybetmeden ameliyata alınarak bu şekilde işlem yapılır. Operasyon sonrasında istenildiği gibi daha estetik bir görünüme sahip olan burun yapısı oluşturularak bu şekilde daha kaliteli sonuçlar alınabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe