Bir Erkek Neden Aldatır

Bir Erkek Neden Aldatır

Bir Erkek Neden Aldatır

Aldatılmak, erkek ve ya kadın hiç fark etmez yaşanabilecek en kötü ve talihsiz olaylardan biridir. Peki Bir Erkek Neden Aldatır?

Aldatmanın birden fazla sebebi olabilir. Kendi kendinize, Beni neden aldattı? Hata bende miydi? Diye sorabilirsiniz ancak sizin de bilmeniz gereken birkaç şey var.

Neden Aldatırlar?

Öncelikle birinin sizi aldatmış olmasından dolayı kesinlikle siz sorumlu değilsiniz. İlk olarak bunu kabul edin. İlişkide hatalar ve sorunlar karşılıklı olabilir, ama sebebi bunlara bağlayarak aldatmak kesinlikle karşı tarafın sorumluluğu.

Yapılan birçok araştırmaya göre aldatma vakaların en büyük nedeninin yeni bir heyecan arama ve ya farklı ve değişik birileri birlikte olma dürtüsünün olduğunu ortaya çıkarıyor. Keza aynı anda farklı iki kişiyi de sevebileceğini iddia edenlerin sayısı epey fazladır.

İlişki sırasında yapılan bir hatadan intikam almak amacıyla aldatan kişilerin sayısı çok fazla olmasa da yapılan araştırmalarda açıkça görülebiliyor.

Peki, Aldattıktan Sonra Ne Olur?

Aldatan erkeklerin birçoğu aldatma olayından sonra pişmanlık duyabiliyor, ancak asıl mesele sevgililerin ve ya eşlerin bu aldatma olayını öğrendikten sonra terk etmesi oluyor. Sevgilisini veya eşini aldattıktan sonra yaptığı yanlışı itiraf edenlerin sayısı çok az da olsa vardır.

Siz siz olun Sevgilinizi ve ya Eşinizi Aldatmayın, karşılık Empati yaparak ve konuşarak çözülemeyecek bir sorun hata yoktur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe