2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte evlilik serüvenleri de hız kesmeden başlar hale geldi. Gelin adayları, evlenecekleri günü iple çekerken diğer yandan da hangi gelinlik modellerini tercih etmeliyim konusunda endişeler içerisine giriyor. Her sezonda olduğu gibi bu sezonda kabarık gelinlik modelleri oldukça moda olmayı başarıyor. Kabarık tüllü gelinlik modelleri ile özel günleriniz de tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini de sağlayabilirsiniz. Gelinlik modeleri içerisinde en popüler olanlarından birisi de kabarık gelinlik modelleri olacaktır. Straplez, askılı, uzun kollu, dantelli kabarık gelinlik modellerinin bu sezonda oldukça fazla popüler olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün. Bu sayede özel günleriniz de tüm gözlerinizin üzerinize çevrilmesini de sağlamış olacaksınız. Özellikle bu sezonda gelinlerin üzerinde çok sık şekilde göreceğimiz tasarımlardan birisi de olarak simli gelinler olduğunu söyleyebiliriz. Hem simli hem de tüllü özelliğe sahip olan gelinlik modelleri ile istediğiniz şıklığa en kısa süre içerisinde ulaşabilmeniz de mümkün olacak.

Kabarık özellikli gelinlik modelerinizle artık muhteşem görüneceksiniz. Kabarık 2017 gelinlik modelleri sezonuna göz atığımız da ise gerek uzun gerekse de kısa olarak iki seçenekli şekilde piyasa içerisinde yer alıyor. Uzun olan gelinliğin kuyruk bölümü de uzun şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede aradığınız şık görünümlere en kısa süre içerisinde ulaşacak ve tarz görünüm elde etmeye de başlamış olacaksınız. Sadece beyaz değil, bu sene beyazın dışında ki renklerde artık gelinlik modellerinde kullanılmaya başlanacaktır. Bu saye de istediğiniz şık görünümlere daha rahat şekilde ulaşabilmeniz de mümkün hale dönüşecek.

Kabarık gelinlik denildiği zaman ise başrolde tüller ilk sırayı yer alıyor. Dantelli, tailı, siml ya da sade şekilde ki özelliğe sahip olan tüller gelinliklerin gerek kuyruk bölümünde gerekse de tamamen kaplamalı şekilde kullanılıyor.

Resimler Gelinlik21‘den derlenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe